Martin Stašek
Brankář 186 cm 83 kg 50 let
Martin Stašek, jste to vy?
Uvidíte své zápasy hned po otevření AHL.cz.
Jen v tomto prohlížeči, bez přihlášení. Nejste to vy? Hledat znovu
Poslední zápas
– S, 5 OGKariéra
7Sezón
2Čistých kont
3,19PR
37Zápasy
Fotky
Statistika
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Praha "C" 2018 | HC KOSTI PrahaKOST |
5 | 200 | 15 | - | - | 3 | 1 |
| MCRA_C, Praha 2019 | HC KOSTI PrahaKOST |
1 | 40 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2020 | HC TraverzáciTRA |
2 | 80 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Liberec 2021 | HC TraverzáciTRA |
4 | 160 | 16 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2021 | HC TraverzáciTRA |
5 | 200 | 11 | - | - | 2,2 | 0 |
| MCRA_C, Liberec 2022 | HC TraverzáciTRA |
6 | 240 | 24 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2022 | HC TraverzáciTRA |
6 | 200 | 11 | - | - | 1,83 | 1 |
| MCRA_C, Plzeň 2024 "C" | HC TraverzáciTRA |
2 | 40 | 3 | - | - | 1,5 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2025 “C” | TraverzáciTRA |
1 | 40 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň "C" 2026 | TRAVERZÁCITRA |
5 | 200 | 22 | - | - | 4,4 | 0 |
| Celkem | 37 | 1400 | 118 | - | - | 3,19 | 2 | |
| Soutěž | TeamT | Z | Min | OG | Zák | % | PR | ČK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MCRA_C, Praha "C" 2018 | HC KOSTI PrahaKOST |
5 | 200 | 15 | - | - | 3 | 1 |
| MCRA_C, Praha 2019 | HC KOSTI PrahaKOST |
1 | 40 | 6 | - | - | 6 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2020 | HC TraverzáciTRA |
2 | 80 | 8 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Liberec 2021 | HC TraverzáciTRA |
4 | 160 | 16 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2021 | HC TraverzáciTRA |
5 | 200 | 11 | - | - | 2,2 | 0 |
| MCRA_C, Liberec 2022 | HC TraverzáciTRA |
6 | 240 | 24 | - | - | 4 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2022 | HC TraverzáciTRA |
6 | 200 | 11 | - | - | 1,83 | 1 |
| MCRA_C, Plzeň 2024 "C" | HC TraverzáciTRA |
2 | 40 | 3 | - | - | 1,5 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň 2025 “C” | TraverzáciTRA |
1 | 40 | 2 | - | - | 2 | 0 |
| MCRA_C, Plzeň "C" 2026 | TRAVERZÁCITRA |
5 | 200 | 22 | - | - | 4,4 | 0 |
| Celkem | 37 | 1400 | 118 | - | - | 3,19 | 2 | |
Rozpad podle soupeřů
| Soupeř | Z | V | P | R | Score |
|---|---|---|---|---|---|
Exoti Trenčín |
5 | 1 | 4 | 0 | -3 |
HC Štěnovice |
3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
HC Dynamo Havířov |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
KONDOŘI Brandýs n. L. |
3 | 0 | 3 | 0 | -3 |
HC Holýšov |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
ESA z východu |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
SEZIMAZEC |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 |
PZ Unhošť |
2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
TJ SOKOL Terezín |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
SNĚHULÁCÍ |
2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
HC NEDĚLEJ PROBLÉM Černošice |
2 | 0 | 1 | 1 | -1 |
HC Korytná |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
DIVOČÁCI Břeclav |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC Ctidružice |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
Vikingové Plzeň |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
REZERVA Dačíce |
2 | 0 | 2 | 0 | -2 |
HC SEJRAŘI Unhošť |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
LESK Lipetsk |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Troskovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SNĚŽNÍ TULENI |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC Troskovice |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
SK Olšovec |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
MH Griffins |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
HC 34 Košice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Drink Team České Budějovice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
DRINKEN BARONS Spišská Nová Ves |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
FARAD Hradec Králové |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Rezerva Dačice |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC HUMRS Ostrava |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
KUJEBACI Vysoké Mýto |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
DINAMIT Lipetsk |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
HC Pilsen Gorillaz |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Gorillaz Plzeň |
1 | 0 | 1 | 0 | -1 |
Přehled zápasů
.. nahrávám









































